Datum Tijd  Dienst 
zo 21-0410:00-12:30Anouk Spijker
Elske Oord
Tom Rijstenberg
12:30-15:00Evert Krikken
Janita Krikken
Wouter Steenbergen
15:00-18:00Bart van der Sleen
Nadine Kuiper
Remko Wemmenhove
di 23-0418:50-22:30Karin Benning
Anita IJmker
do 25-0418:30-22:30Esmee Hoorn
Rosalie van Egten
vr 26-0420:00--23:0Geert Wemmenhove
di 30-0419:30-22:30Marjolein Kloeze
vr 03-0520:00-23:30Jan IJmker
di 07-0519:30-22:30Manouk Kuiper
do 09-0519:00-22:15Maikel Vos
Marlies Berghuis
vr 10-0520:00-23:30Jan Albert van den Hof
di 14-0519:30-22:30Gerben Steenbergen
20:00-23:30Jeroen Tibben
za 18-0509:15-11:00ouder van Marlou Doorten
ouder van Milou Kleine
10:00-11:30ouder van Ilse ter Winkel
11:00-13:00ouder van Elin Wemmenhove
ouder van Ivana Kloeze
11:30-13:30ouder van Kyan Veldman
13:00-15:00ouder van Linda Benning
ouder van Britt Leertouwer
15:00-17:30ouder van Desiree Burrekers
ouder van Roos Bennink
di 21-0519:30-22:30Dominique Traanman
do 23-0519:00-22:15Karin Benning
Marjolein Kloeze
vr 24-0520:00-23:30Marja Donker
zo 26-0510:00-12:30Hielke Oostveen
Maarten Feenstra
Melissa Rijstenberg
12:30-15:00Nilton Benedictus
Hilde Plomp
Lisanne Schalk
15:00-18:00Karyn Feenstra
Adriaan Dusee
Dianne van Raalte
di 28-0519:30-22:30Jorieke Zwiers
Nienke Lijster
vr 31-0520:00-23:30Jan IJmker
za 01-0612:50-15:30Remko Wemmenhove
Bart-Jan Berghuis
15:30-19:00Janita Krikken
Wouter Steenbergen
Mark Kleine
zo 02-0611:00-13:30Larissa Hoorn
Maikel Vos
Rosalie van Egten
13:30-16:30Dion Scholing
Marlies Berghuis
Lotte van Middelaar
di 04-0619:30-22:30Cor Siedsma
do 06-0619:00-22:15Loes Versteegh
Jolein Ubels
vr 07-0620:00-23:30Mark Lijster
di 11-0619:30-22:30Jannes ter Stege
vr 14-0620:00-23:30Geert Wemmenhove
za 15-0609:15-11:00ouder van Tess Rooth
ouder van Marlou Doorten
10:00-11:30ouder van Vera Gruppen
11:00-13:00ouder van Tijn Blijleven
ouder van Lisanne Knegt
11:30-13:30ouder van Daniel Vos
13:00-15:00ouder van Leonie Kloeze
ouder van Shania Linthorst
15:00-18:00ouder van Sanne Prins
ouder van Lisanne Lubbinge